Reklama tekstylna — standy reklamowe i nie tylko

Zajmujemy się realizacją projektów z zakresu reklamy tekstylnej. Tworzymy standy reklamowe dopasowane do oczekiwań Klienta. Takie reklamy mogą posiadać szerokie zastosowanie marketingowe. Z całą pewnością baner reklamowy roll up jest najskuteczniejszą metodą promocji eventowej. Ciekawa grafika i dobra jakość nadruku zwrócą uwagę wszystkich gości. Każdy baner reklamowy roll up stanowi idealne rozwiązanie dla osób planujących wypromować swoją działalność podczas konferencji. W swojej ofercie posiadamy produkty różniące się od siebie parametrami. Standy reklamowe pozwalają na efektywną prezentację marki, jednocześnie przyciągając spojrzenia nowych klientów lub przyszłych partnerów biznesowych. To doskonałe rozwiązanie nie tylko w sklepach, ale i na różnorodnych pokazach.

Praktyczne banery reklamowe roll up

Organizacja koncertów czy wystaw wiąże się z koniecznością załatwienia wielu kwestii organizacyjnych. W dzisiejszych czasach na żadnym dużym evencie nie może zabraknąć ścianki promocyjnej. Zdecydowanie zwiększa ona prestiż reklamowanej marki. Standy reklamowe sprawiają również, że dana placówka jest lepiej widoczna dla Klientów. Wyróżnia się w przestrzeni miejskiej. Lokale w galeriach handlowych często wykorzystują baner reklamowy roll up. Może on zostać w wygodny sposób złożony i bezpiecznie schowany. Każdy oferowany przez nas baner reklamowy roll up wyróżnia się stabilnością oraz łatwością w transporcie. Oprócz tego solidna konstrukcja zapewnia wytrzymałość i estetyczny wygląd.

Ścianki promocyjne i inne materiały

Reklama tekstylna to rozwiązanie, które pomoże w zaprezentowaniu wizerunku marki w nowoczesnej formie. Do produkcji niektórych z nich wykorzystaliśmy profile aluminiowe wystawiennicze najwyższej jakości. Dzięki temu produkowane przez nas materiały reklamowe są solidne. Profile aluminiowe wystawiennicze cechują się także wysokim poziomem udźwigu. Można za ich pomocą zaprezentować reklamy o różnym formacie. Oprócz tego profile aluminiowe wystawiennicze występują w wersji wolnostojącej lub wiszącej. Możliwe jest też ich podświetlenie.

Solidne profile aluminiowe wystawiennicze

Jakie narzędzia reklamy są najczęściej wybierane przez klientów? Szczególnym uznaniem w tej kategorii cieszą się ścianki promocyjne, które z całą pewnością wpłyną na efektywność działań promocyjnych. Wszelkie eventy oraz kampanie marketingowe chętnie wykorzystują tego typu rozwiązania. Ponadto w naszej ofercie dostępne są standy reklamowe o różnych nietypowych kształtach. Posiadamy warianty Curl, Snake i Slant. Profile aluminiowe wystawiennicze pozwalają na wykonywanie dowolnych konstrukcji. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia. Ścianki promocyjne wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami Klientów. Gwarantujemy kreatywne podejście i precyzję przy realizacji zleceń.

Roll-up tekstylny
Roll-up tekstylny

Szerokośc od 80 do 120 cm

Efektowny sposób na reklamę podczas konferencji i eventów.

GALERIA

Stand reklamowe - Monolit
Stand reklamowe - Monolit

Szerokości od 60 do 150 cm

Stand reklamowy o solidnej podstawie, zajmującej jednak niewielką powierzchnię.

GALERIA

Ścianki reklamowe
Ścianki reklamowe

Szerokości od 240 do 600 cm

GALERIA

Standy reklamowe - nietypowe kształty
Standy reklamowe - nietypowe kształty

CURL - stojak tkaninowy o obłym kształcie, z możliwością druku dwustronnego.

SNAKE - jeden z najbardziej nowoczesnych standów reklamowych dostępnych na rynku.

SLANT - tekstylny nośnik reklamowy o niecodziennym kształcie.

GALERIA

Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez
Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez

Profile aluminiowe mogą być wolnostojące lub wiszące. Są wytrzymałe, ale jednocześnie niezwykle giętkie i plastyczne

GALERIA

Reklama szyta na wymiar
Reklama szyta na wymiar

Oferta dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych rozwiązań. Wybraną tkaninę szyjemy na miarę, aby pasowała do odpowiedniego standu reklamowego. Pozostawiamy dowolność w odniesieniu do wielkości i formatu.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA