>

Systemy wystawiennicze i flagi — czym jest reklama zewnętrzna?

Reklamy zewnętrzne możemy spotkać praktycznie każdego dnia w miejscach publicznych, m.in. w galeriach handlowych czy na drogach. Systemy wystawiennicze zewnętrzne sprawiają, że wizerunek firmy lepiej zapada w pamięci mieszkańców miasta. Staramy się do ich produkcji podchodzić w sposób indywidualny. Systemy wystawiennicze zewnętrzne znajdą zastosowanie w przypadku każdej firmy świadczącej usługi na świeżym powietrzu. Szukasz estetycznych rozwiązań dla Twojej działalności? Każda wykonywana przez nas flaga reklamowa z własnym logo jest oryginalnym projektem profesjonalnych grafików. Proces ich tworzenia przeprowadzany jest zgodnie z oczekiwaniami klienta. Tworzymy nasze produkty, w tym systemy wystawiennicze zewnętrzne, w stałej konsultacji z Klientem. Dzięki temu lepiej dopasowujemy się do jego potrzeb. Systemy wystawiennicze zewnętrzne najczęściej są wykorzystywane na wystawach plenerowych czy czasowych ekspozycjach fotograficznych. Często pełnią też funkcję miejskich tablic informacyjnych. Warto pamiętać, że reklama na fladze musi być wytrzymała. Z tego powodu proponujemy usługi naszej firmy. Każdy, kto planuje zaopatrzyć się we flagę z własnym logo może liczyć na naszą pomoc! Zapewniamy pełne zaangażowanie w realizowany projekt.

Brandowa reklama na fladze

Posiadamy kompleksową ofertę artykułów reklamowych. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze zewnętrzne i inne produkty. Szukasz firmy, w której pracują eksperci? Niezależnie od tego, czy potrzebujesz flagi reklamowej, czy innej reklamy zewnętrznej, oferujemy wsparcie naszych specjalistów na każdym kroku. Właściwy dobór materiałów promocyjnych to połowa sukcesu. Możemy zaoferować, chociażby reklamę na fladze. Ta doskonale sprawdzi się np. przy stoisku na różnorodnych targach. Grafiki, jakimi oznaczamy nasze systemy wystawiennicze zewnętrzne, są wyraziste. Umieszczone na nich promocje brandu z pewnością zachęcą odwiedzających do zapoznania się z ofertą. Dodatkowo flaga reklamowa wyróżni dane stanowisko na tle innych wystawców. W ten sposób istnieje większa szansa na to, że rozbuduje się grono konsumentów. Reklama na fladze sprawia, że dana placówka jest lepiej widoczna w przestrzeni miejskiej. Dzięki temu zapadnie w pamięci przyszłym kontrahentom. Każda zrealizowana flaga reklamowa stanie się estetyczną ozdobą przedsiębiorstwa. Dbamy o jakość oferowanych usług. Wszystkie flagi, które są drukowane przez Na Tkaninie stanowią połączenie trwałości materiału z estetyką nadruku. Zależy nam na tym, by być w stałym kontakcie z Klientem podczas realizacji zlecenia.

Flaga reklamowa z logo firmy

Zastosowanie druku cyfrowego sprawia, że grafiki są trwałe i przejrzyste. Dzięki temu potencjalny Klient z łatwością dostrzeże reklamę na zawieszonej fladze. Tworząc wizerunek, niezbędne jest to, by design przyciągał uwagę, a sam materiał był wysokiej jakości. Przykładowo, flaga reklamowa powinna być odporna na działanie czynników atmosferycznych i zaprojektowana z użyciem kontrastowych kolorów. Dzięki temu działania promocyjne są skuteczniejsze. Reklama na fladze towarzyszy głównie imprezom outdoorowym i targom branżowym. Można ją spotkać głównie na plażach, stokach i eventach sportowych. Elementy marketingowe, takie jak flaga reklamowa sprawiają, że lokal bardziej przyciąga wzrok. Warto pamiętać o tym, że odpowiednia promocja stanowi ważny element identyfikacji marki. Flaga reklamowa z masztem pozwoli wyróżnić twoją firmę na tle konkurencji. Każdy, kto skorzysta z usług naszej firmy otrzymuje pewność, że produkt będzie nadawał się do użytku przez wiele lat. Wynika to z faktu, że do produkcji akcesoriów wykorzystaliśmy wysokiej jakości materiał na flagi. Szukasz alternatywnej metody promocji swojej działalności? Zdajemy sobie sprawę z konkurencyjności rynku, dlatego przykładamy się do tego, by zapewnić Klientowi produkt wysokiej jakości.

Roll-up tekstylny
Roll-up tekstylny

Szerokośc od 80 do 120 cm

Efektowny sposób na reklamę podczas konferencji i eventów.

GALERIA

Stand reklamowe - Monolit
Stand reklamowe - Monolit

Szerokości od 60 do 150 cm

Stand reklamowy o solidnej podstawie, zajmującej jednak niewielką powierzchnię.

GALERIA

Ścianki reklamowe
Ścianki reklamowe

Szerokości od 240 do 600 cm

GALERIA

Standy reklamowe - nietypowe kształty
Standy reklamowe - nietypowe kształty

CURL - stojak tkaninowy o obłym kształcie, z możliwością druku dwustronnego.

SNAKE - jeden z najbardziej nowoczesnych standów reklamowych dostępnych na rynku.

SLANT - tekstylny nośnik reklamowy o niecodziennym kształcie.

GALERIA

Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez
Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez

Profile aluminiowe mogą być wolnostojące lub wiszące. Są wytrzymałe, ale jednocześnie niezwykle giętkie i plastyczne

GALERIA

Reklama szyta na wymiar
Reklama szyta na wymiar

Oferta dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych rozwiązań. Wybraną tkaninę szyjemy na miarę, aby pasowała do odpowiedniego standu reklamowego. Pozostawiamy dowolność w odniesieniu do wielkości i formatu.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA