Roll-upy reklamowe jako sposób promocji na wydarzeniach firmowych

Roll-up to systemy wystawiennicze idealne na wszelkie targi, konferencje, a szczególnie na prezentacje. Są poręczne i lekkie, wyjątkowo łatwo się je rozkłada. Wykonujemy roll-upy na specjalne zamówienie, a duże doświadczenie naszej drukarni pozwala dostarczyć Klientom produkt najwyższej jakości. Nasz roll-up reklamowy jest wykonany z nieprześwitującego materiału, a wyraźna grafika zawsze prezentuje się świetnie, w każdym oświetleniu. Ta funkcjonalna i estetyczna forma promocji sprawdzi się doskonale na eventach firmowych, wykładach czy szkoleniach. W ramach jednej kampanii marketingowej można skorzystać z wielu materiałów promocyjnych, ale nie wszystkie są tak skuteczne jak roll-up. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Korzystamy z najlepszych technik drukarskich, dzięki czemu naniesiony nadruk będzie wyjątkowo wyrazisty.

Składane roll-upy – oryginalne materiały marketingowe

Natkaninie to drukarnia cyfrowa działająca w Warszawie. W formie wysyłkowej swoje usługi świadczy na terenie całej Polski. Skontaktuj się z przedstawicielami naszej firmy, by dowiedzieć się o szczegółach. Oferujemy roll-upy reklamowe składane do praktycznych kaset, dzięki czemu są one wygodne w transporcie. Ich rozkładanie jest wyjątkowo łatwe, wystarczy je rozwinąć, a po złożeniu do pokrowca zajmują mało miejsca. Roll-up to doskonała reklama, można na nim umieścić slogan firmy, logo lub konkretne informacje dotyczące danego produktu. Nasi projektanci pomogą w opracowaniu pomysłu, który najlepiej zapisze się w świadomości potencjalnych klientów.

Praktyczna i funkcjonalna reklama działalności

Do produkcji roll-upów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu zawsze prezentują się świetnie. Oferowane przez nas systemy wystawiennicze będą promować markę czy produkt na wielu wydarzeniach, zwłaszcza na wykładach i przy prezentacjach. Ich forma wizualna przykuje uwagę odbiorców, a estetyczna grafika będzie stanowiła doskonałe tło stanowisk firmowych. W odpowiedzi na potrzeby Klienta wykonujemy tanie roll-upy. Już dziś skonsultuj się z przedstawicielami naszej firmy, oferujemy kompleksowy zakres usług

Roll-up tekstylny
Roll-up tekstylny

Szerokośc od 80 do 120 cm

Efektowny sposób na reklamę podczas konferencji i eventów.

GALERIA

Stand reklamowe - Monolit
Stand reklamowe - Monolit

Szerokości od 60 do 150 cm

Stand reklamowy o solidnej podstawie, zajmującej jednak niewielką powierzchnię.

GALERIA

Ścianki reklamowe
Ścianki reklamowe

Szerokości od 240 do 600 cm

GALERIA

Standy reklamowe - nietypowe kształty
Standy reklamowe - nietypowe kształty

CURL - stojak tkaninowy o obłym kształcie, z możliwością druku dwustronnego.

SNAKE - jeden z najbardziej nowoczesnych standów reklamowych dostępnych na rynku.

SLANT - tekstylny nośnik reklamowy o niecodziennym kształcie.

GALERIA

Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez
Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez

Profile aluminiowe mogą być wolnostojące lub wiszące. Są wytrzymałe, ale jednocześnie niezwykle giętkie i plastyczne

GALERIA

Reklama szyta na wymiar
Reklama szyta na wymiar

Oferta dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych rozwiązań. Wybraną tkaninę szyjemy na miarę, aby pasowała do odpowiedniego standu reklamowego. Pozostawiamy dowolność w odniesieniu do wielkości i formatu.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA