Roll-upy reklamowe – promocja w Warszawie

Roll-upy to systemy wystawiennicze idealne na wszelkie targi, konferencje, a szczególnie na prezentacje. Są poręczne i lekkie, wyjątkowo łatwo się je rozkłada. Wykonujemy roll-upy na specjalne zamówienie, a duże doświadczenie naszej drukarni pozwala dostarczyć Klientom produkt najwyższej jakości. Nasz roll-up reklamowy jest wykonany z nieprześwitującego materiału, a grafika prezentuje się wyraziście w każdym oświetleniu. Ta funkcjonalna i estetyczna forma promocji sprawdzi się doskonale na eventach firmowych, wykładach czy szkoleniach. Roll-up reklamowy to doskonałe rozwiązanie, jeśli chodzi o wygląd stanowiska firmowego na targach i innych eventach. W Warszawie corocznie odbywa się mnóstwo wydarzeń, na których firmy mają okazję do wypromowania swoich usług, dlatego stworzenie odpowiedniego zaplecza promocyjnego jest tutaj tak szczególnie ważne.

Banery reklamowe roll-up – oryginalne materiały marketingowe

Na Tkaninie to drukarnia cyfrowa działająca w Warszawie. W formie wysyłkowej swoje usługi świadczy na terenie całej Polski. Skontaktuj się z przedstawicielami naszej firmy, by dowiedzieć się o szczegółach. Oferujemy roll-upy reklamowe składane do praktycznych kaset, dzięki czemu są one wygodne w transporcie. Ich rozkładanie jest wyjątkowo łatwe, wystarczy je rozwinąć, a po złożeniu do pokrowca zajmują mało miejsca. Roll-up to doskonała reklama, można na nim umieścić slogan firmy, logo lub konkretne informacje dotyczące danego produktu. Nasi projektanci pomogą w opracowaniu pomysłu, który najlepiej zapisze się w świadomości potencjalnych Klientów. Baner reklamowy roll-up można także, w razie konieczności, zaktualizować. Wystarczy jedynie zamówić nowy materiał na stelaż, by dopasować informacje do bieżącej oferty.

Funkcjonalny roll-up tekstylny dla Klientów z Warszawy i spoza

Do produkcji roll-upów wykorzystujemy materiały najwyższej jakości, dzięki czemu zawsze prezentują się świetnie. Nasz roll-up tekstylny jest stabilny, łatwy w transporcie, a do tego wyjątkowo szybko się go rozkłada. Jego forma wizualna przykuje uwagę odbiorców, a estetyczna grafika będzie stanowiła doskonałe tło stanowisk firmowych. Korzystamy z najlepszych metod, gdy wykonujemy druk roll-upu. Jego barwy pozostają tak samo wyraziste przez lata, dlatego są doskonałą inwestycją również w długiej perspektywie czasowej. Stanowi rozwiązanie budżetowe – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, oferujemy tanie roll-upy. Wykonujemy proste ścianki, a także wersje o nieregularnych kształtach. Już dziś skonsultuj się z przedstawicielami naszej firmy, oferujemy różnorodne projekty, jeśli chodzi o druk i artykuły takie jak roll-up nie tylko Klientom z Warszawy, ale także wysyłkę produktów na terenie całej Polski.

Reklama roll-up to must have Twojego przedsiębiorstwa

Chyba nie ma takiego przedsiębiorstwa, które nie potrzebowałoby wyposażyć się w roll-up. Banery reklamowe roll-up mogą z powodzeniem zostać wykorzystane podczas wewnętrznych prezentacji, na przykład w celu szkolenia pracowników, jak i na zewnętrznych promocjach marki. Oferujemy nadruk w pełnej gamie kolorystycznej i w wysokiej rozdzielczości. Nasze roll-upy to jeden z bestsellerów dla firm z Warszawy, oferujemy pełną elastyczność w kwestii personalizacji. Można wybrać standardowy roll-up reklamowy z naszej oferty, jak i zamówić nieszablonowy baner. Nasi konsultanci udzielą wszelkich niezbędnych wskazówek i wytycznych, jeśli pragniesz zamówić zupełnie wyjątkowy projekt o nieregularnych kształtach – zadowolenie Klienta i uwzględnianie jego potrzeb, to nasz priorytet! Sprawdź, ile możemy razem zrobić!

Roll-up tekstylny
Roll-up tekstylny

Szerokośc od 80 do 120 cm

Efektowny sposób na reklamę podczas konferencji i eventów.

GALERIA

Stand reklamowe - Monolit
Stand reklamowe - Monolit

Szerokości od 60 do 150 cm

Stand reklamowy o solidnej podstawie, zajmującej jednak niewielką powierzchnię.

GALERIA

Ścianki reklamowe
Ścianki reklamowe

Szerokości od 240 do 600 cm

GALERIA

Standy reklamowe - nietypowe kształty
Standy reklamowe - nietypowe kształty

CURL - stojak tkaninowy o obłym kształcie, z możliwością druku dwustronnego.

SNAKE - jeden z najbardziej nowoczesnych standów reklamowych dostępnych na rynku.

SLANT - tekstylny nośnik reklamowy o niecodziennym kształcie.

GALERIA

Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez
Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez

Profile aluminiowe mogą być wolnostojące lub wiszące. Są wytrzymałe, ale jednocześnie niezwykle giętkie i plastyczne

GALERIA

Reklama szyta na wymiar
Reklama szyta na wymiar

Oferta dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych rozwiązań. Wybraną tkaninę szyjemy na miarę, aby pasowała do odpowiedniego standu reklamowego. Pozostawiamy dowolność w odniesieniu do wielkości i formatu.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA