Ścianka promocyjna na targi — dla klientów z Warszawy i okolic

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem kampanii marketingowej jest reklama na eventach branżowych. Przygotowujemy innowacyjne i atrakcyjne wizualnie ścianki wystawowe na targi, konferencje, wystawy, szkolenia i inne wydarzenia. To proste rozwiązania przynoszące maksimum korzyści dla każdego biznesu. Wykonujemy ścianki reklamowe tekstylne, dzięki którym można wyróżnić swój punkt na hali wystawienniczej. Realizujemy standardowe zamówienia takie jak ścianka reklamowa prosta, a także o nietypowych kształtach w wersjach Curl, Snake lub Slant. Składają się modułowo, więc są łatwe w montażu.

Pierwsze wrażenie przyszłych klientów – ścianka reklamowa tekstylna

Ścianki reklamowe podkreślają znaczenie marki i pozwalają przyciągnąć do stanowiska przyszłych kontrahentów i klientów. Warto więc umieścić ścianki wystawowe w strategicznym miejscu i w ten sposób wypromować usługę lub produkt. Doskonała oprawa stanowiska to podstawa, a my pozwolimy Klientowi wyróżnić się nawet na największych wydarzeniach, jakie mają miejsce w Warszawie. Inwestycja w ścianki reklamowe tekstylne jest długoterminowa, ponieważ dzięki wysokiej jakości wydruku i użytych materiałów są one w stanie przetrwać przez lata w idealnym stanie. Warto postawić na nowoczesne rozwiązania, by zaistnieć w świadomości odbiorców.

Ścianki reklamowe tekstylne na targach w Warszawie

Innowacyjność naszego produktu opiera się na użytym materiale. Ścianka reklamowa materiałowa jest szyta w naszej pracowni na wymiar, by można było dopasować ją do formatu standu reklamowego. To pozwoli wyróżnić punkt firmowy na tle konkurencji na targach w Warszawie i w każdym innym mieście. Olbrzymią zaletą standów jest ich montaż — ścianka wystawiennicza tekstylna nie wymaga obsługi narzędziowej. Ścianka promocyjna tekstylna dostępna jest w formie np. roll-upu. Wyróżnij swoją markę także dzięki wysokiej jakości profilom aluminiowym, niezwykle plastycznym ściankom na miarę potrzeb każdego Klienta.

Twoja oferta w nowoczesnej oprawie – ścianki wystawowe

Potrzebujesz błyskawicznej realizacji projektu? Oferujemy szybkie wykonanie szczególnie takich systemów jak ścianka materiałowa prosta. Wykonana z poliestrowej tkaniny ścianka reklamowa materiałowa prezentuje się tak samo profesjonalnie, jak inne systemy wystawiennicze. Jest wyjątkowo lekka, a do tego, w razie konieczności, można ją wyprać. Stanowi doskonałe tło stanowiska promocyjnego i tworzy profesjonalny wizerunek marki w oczach klientów. Ścianki reklamowe tekstylne są oryginalną alternatywą dla innych systemów wystawienniczych. Jeśli więc szukasz wygodnego w montażu, demontażu, transporcie i designerskiego sposobu promocji, ścianki wystawiennicze tekstylne będą wyjątkowo celnym wyborem.

Roll-up tekstylny
Roll-up tekstylny

Szerokośc od 80 do 120 cm

Efektowny sposób na reklamę podczas konferencji i eventów.

GALERIA

Stand reklamowe - Monolit
Stand reklamowe - Monolit

Szerokości od 60 do 150 cm

Stand reklamowy o solidnej podstawie, zajmującej jednak niewielką powierzchnię.

GALERIA

Ścianki reklamowe
Ścianki reklamowe

Szerokości od 240 do 600 cm

GALERIA

Standy reklamowe - nietypowe kształty
Standy reklamowe - nietypowe kształty

CURL - stojak tkaninowy o obłym kształcie, z możliwością druku dwustronnego.

SNAKE - jeden z najbardziej nowoczesnych standów reklamowych dostępnych na rynku.

SLANT - tekstylny nośnik reklamowy o niecodziennym kształcie.

GALERIA

Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez
Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez

Profile aluminiowe mogą być wolnostojące lub wiszące. Są wytrzymałe, ale jednocześnie niezwykle giętkie i plastyczne

GALERIA

Reklama szyta na wymiar
Reklama szyta na wymiar

Oferta dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych rozwiązań. Wybraną tkaninę szyjemy na miarę, aby pasowała do odpowiedniego standu reklamowego. Pozostawiamy dowolność w odniesieniu do wielkości i formatu.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA