Ścianki wystawiennicze dla przedsiębiorców

Ścianki wystawiennicze to nowoczesne systemy reklamowe, które są dostępne w różnych formatach. Coraz chętniej wykorzystywane są przez przedsiębiorców do promocji ich działalności, produktów lub usług. Potencjał ścianek wystawienniczych dostrzegły także organizacje oraz instytucje publiczne. Stosowane są również podczas wydarzeń targowych oraz na spotkaniach biznesowych. Dostarczamy najwyższej jakości ścianki tekstylne, które nie tylko są proste w montażu, ale i niezwykle łatwe w magazynowaniu. Oferujemy rozwiązania promocyjne, które nie tylko zwrócą uwagę potencjalnych klientów, ale również podkreślą prestiż przedsiębiorstwa.

Wysoka jakość ścianek wystawowych

Prawdą jest, że reklamy otaczają nas z każdej strony – zarówno w internecie, jak i świecie realnym. Chcesz w skuteczny sposób zareklamować swoją działalność? Na Tkaninie prowadzi sprzedaż ścianek wystawowych wykonywanych na zamówienie. Stanowią one świetne rozwiązanie dla osób, którym zależy na wyeksponowaniu marki w przestrzeni publicznej. Każda ścianka reklamowa wykonana została z materiałów najwyższej jakości. Gwarantujemy, że będą w stanie sprostać oczekiwaniom Klienta, co wynika z faktu, że produkty te na każdym etapie realizacji poddawane były ciągłej kontroli jakości.

Mobilność ścianek reklamowych

Ścianki reklamowe to narzędzia promocyjne, dzięki którym przedsiębiorca niskim kosztem jest w stanie zwiększyć świadomość marki oraz wpłynąć na sprzedaż produktów lub usług. Ścianka reklamowa tekstylna jest stosunkowo niedrogim sposobem na promocję działalności w porównaniu z innymi metodami reklamowymi. Odpowiednio dopasowana zapewni długotrwały efekt promocyjny, co z całą pewnością przyczyni się do wzmocnienia pozycji firmy. Konstrukcja ścianki reklamowej tekstylnej pozwala na jej wielokrotne wykorzystanie. Po złożeniu zajmuje ona niewiele przestrzeni, dzięki czemu przenoszenie ścianki z miejsca na miejsce nie stanowi żadnego problemu.

Ścianka reklamowa prosta i inne narzędzia promocyjne

W ofercie posiadamy określone rodzaje narzędzi promocyjnych, które będą w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Wykonamy dla Ciebie zarówno ściankę reklamową o prostej budowie, jak i taką o nietypowym kształcie. Standy reklamowe występują w różnych wariantach – są to m.in. Curl, Snake oraz Slant. W zależności od tego, na który produkt się zdecydujesz, jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie ściankę o wybranej szerokości. Oprócz ścianki reklamowej prostej, nasi klienci mogą również zaopatrzyć się w wysokiej jakości profile aluminiowe – są to produkty, których podstawowe parametry można dopasować do preferencji osoby zainteresowanej zakupem.

Roll-up tekstylny
Roll-up tekstylny

Szerokośc od 80 do 120 cm

Efektowny sposób na reklamę podczas konferencji i eventów.

GALERIA

Stand reklamowe - Monolit
Stand reklamowe - Monolit

Szerokości od 60 do 150 cm

Stand reklamowy o solidnej podstawie, zajmującej jednak niewielką powierzchnię.

GALERIA

Ścianki reklamowe
Ścianki reklamowe

Szerokości od 240 do 600 cm

GALERIA

Standy reklamowe - nietypowe kształty
Standy reklamowe - nietypowe kształty

CURL - stojak tkaninowy o obłym kształcie, z możliwością druku dwustronnego.

SNAKE - jeden z najbardziej nowoczesnych standów reklamowych dostępnych na rynku.

SLANT - tekstylny nośnik reklamowy o niecodziennym kształcie.

GALERIA

Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez
Profile aluminiowe - z podświetleniem i bez

Profile aluminiowe mogą być wolnostojące lub wiszące. Są wytrzymałe, ale jednocześnie niezwykle giętkie i plastyczne

GALERIA

Reklama szyta na wymiar
Reklama szyta na wymiar

Oferta dla najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych rozwiązań. Wybraną tkaninę szyjemy na miarę, aby pasowała do odpowiedniego standu reklamowego. Pozostawiamy dowolność w odniesieniu do wielkości i formatu.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA