Systemy wystawiennicze i flagi — czym jest reklama zewnętrzna?

Systemy wystawiennicze i flagi — czym jest reklama zewnętrzna? Reklamy zewnętrzne możemy spotkać praktycznie każdego dnia w miejscach publicznych, m.in. w galeriach handlowych czy na drogach. Systemy wystawiennicze zewnętrzne sprawiają, że wizerunek firmy lepiej zapada w pamięci mieszkańców miasta. Staramy się do ich produkcji podchodzić w sposób indywidualny. Każda wykonywana przez nas flaga reklamowa jest oryginalnym projektem profesjonalnych grafików. Proces ich tworzenia przeprowadzany jest zgodnie z oczekiwaniami zlecenia. Tworzymy nasze produkty, w tym systemy wystawiennicze zewnętrzne, w stałej konsultacji z Klientem. Dzięki temu lepiej dopasowujemy się do jego potrzeb. Systemy wystawiennicze zewnętrzne najczęściej są wykorzystywane na wystawach plenerowych czy czasowych ekspozycjach fotograficznych. Często pełnią też funkcję miejskich tablic informacyjnych.

Brandowa reklama na fladze

Posiadamy kompleksową ofertę artykułów reklamowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz flagi reklamowej, czy innej reklamy zewnętrznej, oferujemy wsparcie naszych specjalistów na każdym kroku. Właściwy dobór materiałów promocyjnych to połowa sukcesu. Możemy zaoferować chociażby reklamę na fladze. Ta doskonale sprawdzi się np. przy stoisku na różnorodnych targach. Umieszczona na niej promocja brandu z pewnością zachęci odwiedzających do zapoznania się z ofertą. Dodatkowo flaga reklamowa wyróżni dane stanowisko na tle innych wystawców. W ten sposób istnieje większa szansa na to, że rozbuduje się grono konsumentów. Reklama na fladze sprawia, że dana placówka jest lepiej widoczna w przestrzeni miejskiej. Dzięki temu zapadnie w pamięci przyszłym kontrahentom.

Flaga i inne formy reklamy

W swojej pracy stawiamy na jakość. Specjalizujemy się w produkcji reklam zewnętrznych różnego rodzaju. Szczególnym uznaniem cieszy się wyprodukowany z najwyższej jakości tkanin leżak reklamowy. Ten będzie doskonałym materiałem promocyjnym dla wielu działalności. Leżak reklamowy sprawdzi się na przykład na festiwalach. Na jego siedzisko można nanieść logo sponsorów. Producenci najczęściej zamawiający leżak reklamowy pochodzą z branży alkoholowej i gastronomicznej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wypróbować go podczas promocji swojej firmy. Niezależnie od tego, jakie systemy wystawiennicze zewnętrzne zostaną wybrane dla danej firmy, nadruki będą prezentować się zjawiskowo w każdych warunkach. Są sposobem na szybki wzrost rozpoznawalności marki.

Flaga reklamowa z logo firmy

Zastosowanie druku cyfrowego sprawia, że grafiki są trwałe i przejrzyste. Dzięki temu potencjalny Klient z łatwością dostrzeże reklamę na zawieszonej fladze. Warto pamiętać o tym, że odpowiednia promocja stanowi ważny element identyfikacji marki. Tworząc wizerunek, niezbędne jest to, by design przyciągał uwagę, a sam materiał był wysokiej jakości. Przykładowo, flaga reklamowa powinna być odporna na działanie czynników atmosferycznych i zaprojektowana z użyciem kontrastowych kolorów. Dzięki temu działania promocyjne są skuteczniejsze. Reklama na fladze towarzyszy głównie imprezom outdoorowym i targom branżowym. Można ją spotkać głównie na plażach, stokach i eventach sportowych. Z kolei leżak reklamowy, poza estetycznym wyglądem, wyróżnia się również wytrzymałością, dlatego może być wygodnie użytkowany. Ponadto jest modnym dodatkiem w beach barach czy ogródkach restauracyjnych.

FLAGI
FLAGI

Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych flag reklamowych na imprezy masowe, konferencje i eventy. W naszej ofercie znajdują się nie tylko same flagi wykonane z najwyższej jakości tkanin, ale także systemy montażowe. Nasze produkty wykonujemy przy wykorzystaniu technologii druku cyfrowego. Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów Twojego projektu lub zasugerowania jednego z naszych autorskich rozwiązań.

GALERIA

LEŻAKI
LEŻAKI

Leżaki to fantastyczny, oryginalny i ciekawy sposób na reklamę produktów i usług, wykorzystywany w szczególności latem. Wyobraź sobie reklamę Twojej firmy na leżakach ustawionych nad Wisłą w Warszawie, na plaży w Sopocie czy na łące w tatrach! Wykonujemy leżaki reklamowe z najwyższej jakości tkanin i materiałów, gwarantując ich trwałość i wytrzymałość. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie - pokaż nam swój pomysł, a my zmienimy go w reklamową rzeczywistość. Mamy duże doświadczenie w branży i jesteśmy też w stanie doradzić Klientom niezdecydowanym.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA