Widoczność z daleka — reklamy zewnętrzne w Warszawie

Jak sprawić, by reklama outdoor danej firmy była dostrzegalna wśród innych reklam? Znaczący jest tu zarówno projekt graficzny, jak i wykonanie. Nasza firma zajmie się każdym z tych aspektów. Zwykłe billboardy i banery powoli odchodzą w zapomnienie, a ich miejsce zajmują alternatywne metody promocji w przestrzeni otwartej. Wykonujemy reklamy na fladze, nadruki na leżakach i tekstylne billboardy. Jako producent reklamy zewnętrznej wiemy, jak sprawić, by system wystawienniczy zewnętrzny był atrakcyjny. Systemy sprawdzą się targach za dworze, wydarzeniach firmowych na plaży i innych eventach outdoorowych.

Na Tkaninie — producent reklamy zewnętrznej z Warszawy

Wykonujemy wielkogabarytowe szyldy na wysokiej jakości materiałach, a do tego korzystamy z najlepszych metod druku. Dzięki temu oferowane przez nas zewnętrzne systemy wystawiennicze wykazują się odpornością na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Niezależnie od tego, czy dana reklama zewnętrzna wielkoformatowa będzie służyła jako miejska tablica informacyjna, czy reklama na wystawie plenerowej, intensywność jej barw pozostanie niezmienna, nawet po długim czasie użytkowania. Tworzymy elementy kampanii marketingowej dla firm z Warszawy i nie tylko. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową w kraju i poza granicami.

Reklama zewnętrzna — produkcja i design

Imponujący swoimi rozmiarami system wystawienniczy zewnętrzny nie jest zarezerwowany tylko dla wielkich aglomeracji miejskich takich jak Warszawa, ale znajdzie swoje zastosowanie w każdym miejscu. Lokal oznaczony atrakcyjną reklamą przyciąga wzrok i wzbudza ciekawość. Nasza produkcja reklamy zewnętrznej jest konsultowana na każdym etapie z Klientem, pod względem projektu, użytych materiałów, formatu i rozwiązań technologicznych. A wszystko to po to, by dana reklama służyła na długo. Jako producent reklam zewnętrznych opracowujemy zlecenia tak, aby akcje marketingowe Klienta przynosiły optymalne efekty.

FLAGI
FLAGI

Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych flag reklamowych na imprezy masowe, konferencje i eventy. W naszej ofercie znajdują się nie tylko same flagi wykonane z najwyższej jakości tkanin, ale także systemy montażowe. Nasze produkty wykonujemy przy wykorzystaniu technologii druku cyfrowego. Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów Twojego projektu lub zasugerowania jednego z naszych autorskich rozwiązań.

GALERIA

LEŻAKI
LEŻAKI

Leżaki to fantastyczny, oryginalny i ciekawy sposób na reklamę produktów i usług, wykorzystywany w szczególności latem. Wyobraź sobie reklamę Twojej firmy na leżakach ustawionych nad Wisłą w Warszawie, na plaży w Sopocie czy na łące w tatrach! Wykonujemy leżaki reklamowe z najwyższej jakości tkanin i materiałów, gwarantując ich trwałość i wytrzymałość. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie - pokaż nam swój pomysł, a my zmienimy go w reklamową rzeczywistość. Mamy duże doświadczenie w branży i jesteśmy też w stanie doradzić Klientom niezdecydowanym.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA