Flaga typu winder na eventy firmowe

Szukasz innowacyjnych sposobów na promocję swojej marki na eventach branżowych, targach firmowych, konferencjach czy wszelkich wydarzeniach na świeżym powietrzu? Flaga reklamowa winder to oryginalny pomysł na oznaczenie swojego stanowiska. Przypominająca żagiel reklama odróżnia się na tle innych punktów, a ponadto jest widoczna z daleka. To doskonały sposób na dotarcie do świadomości większej ilości odbiorców i na przyciągnięcie potencjalnych klientów. Flaga winder z nadrukiem jest przez nas wykonywana na specjalne zamówienie. Doskonała jakość grafiki sprawia, że taka forma promocji jest atrakcyjna pod kątem wizualnym.

Mobilne windery dopasowane do potrzeb

Windery to systemy wystawiennicze przenośne – odpowiednie do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Dzięki swojej składanej konstrukcji łatwo się je transportuje i rozkłada. Mobilne windery będą zawsze pod ręką, niezależnie od tego czy będzie to wydarzenie outdoorowe, czy event wewnątrz pomieszczenia. Podstawa zapewnia stabilność, dzięki czemu flaga jest odporna na wszelkie porywy mocnego wiatru. Windery nazywane są także beachflagami, ponieważ często korzysta się z nich na plaży – porywy morskiej bryzy sprawiają, że prezentują się one znakomicie. Flagi reklamowe winder bardzo często używane są na wydarzeniach sportowych, stanowią idealny sposób na wypromowanie drużyny bądź klubu. Aby dostosować się do potrzeb Klienta, wykonujemy dowolny nadruk na fladze, najczęściej w formie loga, bądź sloganu marki. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Wysoka jakość nadruku i materiałów

Od lat realizujemy wysokiej jakości druk cyfrowy na tkaninach, dzięki czemu wiemy, jak sprostać oczekiwaniom Klienta. W produkcji korzystamy z najlepszych materiałów, dlatego nasze flagi są odporne na działanie szkodliwych warunków atmosferycznych. Wykonane przez nas nadruki to wysokiej jakości grafiki, atrakcyjne pod kątem wizualnym. Wiemy, na czym zależy przedsiębiorcom, dlatego nasze systemy wystawiennicze są realizowane ze szczególną starannością. Flaga typu winder przyciągnie wzrok i wzbudzi zainteresowanie szerokiej grupy odbiorców. Łatwy transport flagi gwarantuje, że można jej użyć wszędzie, niezależnie od miejsca wydarzenia. Każdy etap projektu konsultujemy z Klientem. Już dziś przekonaj się sam o profesjonalizmie firmy Natkaninie.

FLAGI
FLAGI

Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych flag reklamowych na imprezy masowe, konferencje i eventy. W naszej ofercie znajdują się nie tylko same flagi wykonane z najwyższej jakości tkanin, ale także systemy montażowe. Nasze produkty wykonujemy przy wykorzystaniu technologii druku cyfrowego. Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów Twojego projektu lub zasugerowania jednego z naszych autorskich rozwiązań.

GALERIA

LEŻAKI
LEŻAKI

Leżaki to fantastyczny, oryginalny i ciekawy sposób na reklamę produktów i usług, wykorzystywany w szczególności latem. Wyobraź sobie reklamę Twojej firmy na leżakach ustawionych nad Wisłą w Warszawie, na plaży w Sopocie czy na łące w tatrach! Wykonujemy leżaki reklamowe z najwyższej jakości tkanin i materiałów, gwarantując ich trwałość i wytrzymałość. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie - pokaż nam swój pomysł, a my zmienimy go w reklamową rzeczywistość. Mamy duże doświadczenie w branży i jesteśmy też w stanie doradzić Klientom niezdecydowanym.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA