Flaga reklamowa winder — popularna w Warszawie

Reklamy drukowane na flagach to nowa propozycja dla wszystkich znudzonych starymi rozwiązaniami promocyjnymi. Flagi przenośne zwane są inaczej winderami i wciąż zyskują nowych zwolenników. Można na nich umieścić napis lub logo bądź dowolną grafikę, by oryginalnie oznaczyć swój punkt w przestrzeni otwartej. Flaga typu winder nazywana jest także beachflagą, ponieważ kształtem przypomina żagiel, a do tego często korzysta się z niej na plaży – porywy morskiej bryzy sprawiają, że prezentuje się ona znakomicie. Doskonale sprawdzi się do oznaczenia lokalu z ogródkiem czy lokalizacji siedziby firmy. Wykonujemy flagi szyte z troską o każdy detal. Wyposażone są w kompatybilny maszt oraz posiadają wygodny system składania. Flaga jest przez nas wykonywana na specjalne zamówienie, by jako producent zadbać o pełną satysfakcję Klienta.

Zadbaj o swój branding, czyli flagi firmowe jako nowa metoda promocji

Tworzymy oprawę eventów firmowych, zarówno na kameralnych wydarzeniach firmowych, jak i na potrzeby imprez masowych. Realizujemy flagi reklamowe z nadrukiem w dowolnej liczbie. Stolica to miejsce, w którym nowoczesny sposób patrzenia na promocję jest szczególnie cenny, a flagi do wydrukowania stanowią zupełnie nową jakość oprawy wizualnej. Poszukując nowych metod budowania brandingu, większość marek zwraca się właśnie po flagi do sklepu w Warszawie, takiego jak nasza drukarnia. Wysoką renomę zapewnia nam korzystanie z doskonałej jakości materiałów poligraficznych i szybka realizacja. Dzięki temu flagi na maszty prezentują się wyraziście i są w stanie przetrwać przez lata, nawet pomimo dużej ekspozycji na szkodliwe warunki zewnętrzne.

Flagi i ich produkcja w Warszawie

Oferowane przez naszą drukarnię flagi przenośne są niezwykle trwałe i odporne na działanie deszczu, wiatru, wysokich i niskich temperatur. Szycie flag na zamówienie w naszej pracowni w Warszawie wykonywane jest ze szczególną starannością. Użyta w produkcji tkanina flagowa posiada mocny splot i odpowiednią gramaturę. Na każdym etapie realizacji konsultujemy się z Klientem, by gotowy produkt przykuwał uwagę, służył przez lata i sprostał pozostałym oczekiwaniom. Wykorzystany przez nas materiał na flagi jest odporny na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, a mimo to nadal pozostaje niesamowicie elastyczny. Sięgamy po najlepsze materiały, aby tkaniny flagowe były łatwe do nadrukowania. Szybka dostawa, najwyższa jakość – o te aspekty dbamy, tworząc nasze flagi, jako producent z Warszawy.

Flaga winder z nadrukiem — widoczna z daleka

Do wykonania naszych produktów korzystamy z druku cyfrowego, dzięki czemu na poliestrową tkaninę jesteśmy w stanie nanieść dowolny nadruk. Najczęściej wykonujemy windery takie jak flaga z własnym logo czy flaga z własnym napisem, ale jesteśmy otwarci na każdą propozycję projektu. Przyjmujemy autorskie grafiki, a także doradzamy w kwestii wizualnej, by flagi na zamówienie z nadrukiem przedstawiały się oryginalnie i atrakcyjnie. Wysokiej jakości materiał flagowy użyty w ich produkcji sprawia, że kolory nie bledną wraz z upływem czasu. Nasza oferta zawiera jedynie wyselekcjonowane flagi, bo jako producenci dbamy o dostarczenie naszym Klientom najwyższych jakości artykułów.

Flagi eventowe — w jakich miejscach się przydają?

Jak wynika z doświadczenia naszej drukarni, flagi firmowe znajdują swoje zastosowanie przy różnorodnych wydarzeniach i na wielu okazjach. Oferujemy flagi i ich sprzedaż dla drużyn sportowych, klubów wspinaczkowych, lokali ulokowanych na plaży, restauracji i wielu innych firm. Przypominająca żagiel reklama sprawdzi się przy okazji eventów firmowych na przykład na konferencjach, targach i wydarzeniach outdoorowych oraz imprezach masowych. Drukowanie flag reklamowych jest naszą specjalnością i ciągle poszerzamy portfolio o nowe, oryginalne realizacje. Zapraszamy do kontaktu online, lub do odwiedzin naszej drukarni stacjonarnie. Dogodna lokalizacja sprawia, że w siedzibie naszej firmy każdy może zamówić flagi, niezależnie od tego, czy będzie to Klient z ulicy Okopowej, czy z innych dzielnic Warszawy. Zapraszamy do kontaktu!

FLAGI
FLAGI

Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych flag reklamowych na imprezy masowe, konferencje i eventy. W naszej ofercie znajdują się nie tylko same flagi wykonane z najwyższej jakości tkanin, ale także systemy montażowe. Nasze produkty wykonujemy przy wykorzystaniu technologii druku cyfrowego. Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów Twojego projektu lub zasugerowania jednego z naszych autorskich rozwiązań.

GALERIA

LEŻAKI
LEŻAKI

Leżaki to fantastyczny, oryginalny i ciekawy sposób na reklamę produktów i usług, wykorzystywany w szczególności latem. Wyobraź sobie reklamę Twojej firmy na leżakach ustawionych nad Wisłą w Warszawie, na plaży w Sopocie czy na łące w tatrach! Wykonujemy leżaki reklamowe z najwyższej jakości tkanin i materiałów, gwarantując ich trwałość i wytrzymałość. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie - pokaż nam swój pomysł, a my zmienimy go w reklamową rzeczywistość. Mamy duże doświadczenie w branży i jesteśmy też w stanie doradzić Klientom niezdecydowanym.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA