Leżak reklamowy z nadrukiem – czym się wyróżnia?

Leżaki Na Tkaninie łączą w sobie walory użytkowe z promocyjnymi. Jako doświadczony producent dbamy o to, by dostarczać artykuły reklamowe najwyższej jakości. Produkowane przez nas leżaki z nadrukiem reklamowym posiadają mocne tkaniny oraz wytrzymałe stelaże. Stanowią ciekawe rozwiązanie dla właścicieli punktów gastronomicznych, którym zależy na uatrakcyjnieniu przestrzeni. Właściciele lokali gastronomicznych, hoteli czy ośrodków wypoczynkowych mogą bez problemu zaopatrzyć się w leżaki z logo firmy – wystarczy skontaktować się z naszym przedstawicielem i przekazać nam wybraną grafikę. Warto pamiętać o tym, że to właśnie odpowiednia promocja stanowi kluczowy element identyfikacji marki.

Leżaki z nadrukiem reklamowym – rozwiązanie dla przedsiębiorców

Wykonujemy spersonalizowane meble z najwyższej jakości materiałów, gwarantując ich wytrzymałość i trwałość. Dzięki temu sprawdzą się one zarówno wewnątrz lokalu, jak i w plenerze. Leżak reklamowy z nadrukiem to proste rozwiązanie chętnie stosowane do promocji marek. Artykuły te są łatwe w transportowaniu, rozkładaniu, przenoszeniu i magazynowaniu. Zachęcamy do zakupu właścicieli obiektów, takich jak hotele, restauracje, hoteli czy też bary. Leżaki reklamowe, dzięki jakościowemu procesowi produkcji, stanowią dla przedsiębiorcy długofalową inwestycję w reklamę firmy. Zapewniają one niezawodne użytkowanie przez długie lata.

FLAGI
FLAGI

Specjalizujemy się w produkcji różnorodnych flag reklamowych na imprezy masowe, konferencje i eventy. W naszej ofercie znajdują się nie tylko same flagi wykonane z najwyższej jakości tkanin, ale także systemy montażowe. Nasze produkty wykonujemy przy wykorzystaniu technologii druku cyfrowego. Zapraszamy do kontaktu, w celu omówienia szczegółów Twojego projektu lub zasugerowania jednego z naszych autorskich rozwiązań.

GALERIA

LEŻAKI
LEŻAKI

Leżaki to fantastyczny, oryginalny i ciekawy sposób na reklamę produktów i usług, wykorzystywany w szczególności latem. Wyobraź sobie reklamę Twojej firmy na leżakach ustawionych nad Wisłą w Warszawie, na plaży w Sopocie czy na łące w tatrach! Wykonujemy leżaki reklamowe z najwyższej jakości tkanin i materiałów, gwarantując ich trwałość i wytrzymałość. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie - pokaż nam swój pomysł, a my zmienimy go w reklamową rzeczywistość. Mamy duże doświadczenie w branży i jesteśmy też w stanie doradzić Klientom niezdecydowanym.

GALERIA

NA.TKANINIE

ul. ŁUBINOWA 2203-878 Warszawa

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek - piątek: 9:00-17:00

SOCIAL MEDIA